„DNI OTWARTE – EXPORT” DLA ODBIORCÓW Z NIEMIEC

O firmie » Aktualności » „DNI OTWARTE – EXPORT” DLA ODBIORCÓW Z NIEMIEC

2014-06-03 16:41

Za nami pierwsza odsłona „Dni Otwartych – Export”, przygotowanych zgodnie z naszą strategią marketingową w tym roku na maj i czerwiec dla klientów z Niemiec.
Szczególnie dumni i zadowoleni jesteśmy z pierwszych odwiedzin delegacji Oddziału wiodącego w Europie eksperta i producenta mebli stalowych. Wizyta przedstawicieli tej firmy odbyła się w dniach 22-23.05 i rzec można, iż pierwotnie zaplanowany przez naszych gości rekonesans biznesowy, przerodził się w zawarcie pierwszej transakcji. Nasi goście zakupili pierwszą partię naszych produktów – w sumie 2 tysiące krzeseł!
Niemieccy kontrahenci przywitaliśmy oficjalną kolacją w Polanicy-Zdroju. Nasi klienci nie kryli przy tym zachwytu wywołanego urokiem najpiękniejszego na Ziemi Kłodzkiej kurortu uzdrowiskowego. Samo natomiast spotkanie przebiegło w przesympatycznej, rzec można, rodzinnej atmosferze.
Nazajutrz pokazaliśmy naszym gościom nasze trzy zakłady produkcyjne. Nie zabrakło pokazu linii designerskich, pojedynczych modeli oraz jakości naszych produktów.
Wszystko to razem przekonało niemieckich kontrahentów do podjęcia natychmiastowej decyzji o zakupie krzeseł marki „Ultra Plus”!
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej odsłony niemieckiej części „Dni Otwartych”. Już wkrótce jej druga odsłona.
W przypadku naszych nowych kontrahentów szczerze liczymy na poszerzenie rozpoczętej współpracy.