Aktualności

O firmie » Aktualności

Najnowsze informacje z życia naszej firmy...

 • PRACA, PRACA, PRACA!

  2015-08-15 11:09

  Pracuj z Nami!

  Dynamiczny rozwój „Ultra Plus” to rozbudowa nowoczesnego parku maszynowego, powierzchni zakładów, ale przede wszystkim wzrost zatrudnienia pracowników naszej załogi. Poszukujemy osób pracowitych, rzetelnych i konsekwentnych. Lubimy solidną pracę, w zamian oferujemy pakiet atrakcyjnych profitów i zatrudnienie w zespołach doskonałych fachowców.

   

  Poznaj nasze oferty i skontaktuj się z nami.

   

  KIEROWNIK PRODUKCJI – ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI W ŻAROWIE:

  http://www.praca.pl/kierownik-produkcji-zaklad-produkcji-mebli_802521.html

   

  SZEF SPRZEDAŻY – RYNKI NIEMIEC, AUSTRII, SZWAJCARII. ŻARÓW:

  http://olx.pl/oferta/szef-sprzedazy-niemcy-austria-szwajcaria-CID4-IDaHywp.html

   

  PRACOWNIK BIUROWY. ŻARÓW:

  http://olx.pl/oferta/pracownik-biurowy-CID4-IDaZLk7.html

   

  PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO. ŻARÓW:

  http://olx.pl/oferta/pracownik-biurowy-ze-znajomoscia-jezyka-angielskiego-CID4-IDaZLdX.html

   

  PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO. RUSKO:

  http://olx.pl/oferta/pracownik-biurowy-ze-znajomoscia-jezyka-niemieckiego-CID4-IDaZAsF.html

   

  Oprócz pracowników poszukujemy również do współpracy małe ZAKŁADY TAPICERSKIE, którym zlecać będziemy do produkcji wybrane modele naszych produktów. Zainteresowane firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

  http://olx.pl/oferta/poszukujemy-firme-tapicerska-CID4-IDaXNGT.html

 • NOWY REKORD NASZYCH OBROTÓW POBITY!

  2015-04-23 11:01

  Jeszcze nie tak dawno przeżywaliśmy radośnie fakt, że nasze handlowe obroty przekroczyły 3 mln złotych w ciągu miesiąca. To już dawna historia.

  Kwiecień 2015 roku – odnotujmy grubym czerwonym markerem – „Ultra Plus” po raz pierwszy w historii przekroczył obroty 4 000 000 zł w skali miesiąca!

  Ten kolejny wspaniały sukces jest efektem pracy wszystkich zespołów kadrowych Naszej Firmy. Pracownicy produkcji dbają o najwyższą jakość naszych wyrobów. Sprawna obsługa serwisowa gwarantuje wygodę i poczucie bezpieczeństwa u naszych klientów. Team handlowców dociera z naszą ofertą do najdalszych zakątków ziemskiego globu. Jesteśmy systemem doskonale połączonych naczyń, których funkcje idealnie się zazębiają, by tworzyć perfekcyjny produkt i doskonałą markę.

  I nie zamierzamy na tym poprzestać: w Zakładzie nr 1 – Metal rusza nowa spawalnia zaopatrzona w kolejne dwa roboty spawalnicze marki Hyundai, kupiliśmy też do parku „Ultra Plus” następną maszynę BHX.

  Zamknijmy temat: nasze produkty są w swej klasie po prostu najlepsze!

 • GAZELA 2014 WĘDRUJE W NASZE RĘCE

  2015-02-20 16:47

  Która to już „Gazela Biznesu” w naszych rękach? Który raz „Puls Biznesu” wyróżnia nas tą nagrodą? Rzec można, iż stało się już rutyną to odznaczenie naszej działalności. Tym razem jednak ma ono charakter szczególny, ponieważ w ogólnym Rankingu Pulsu Biznesu przesunęliśmy się z pozycji 317 na 89!

  W tym roku nasza „Gazela” nie jest tylko potwierdzeniem znakomitej kondycji przedsiębiorstwa, ale stwierdzeniem jego niezwykle dynamicznego rozwoju.

  Bardzo dziękujemy i obiecujemy w przyszłym roku osiągnąć jeszcze wyższą lokatę w rankingu!

   

 • „IDZIEMY WPRZÓD”

  2015-01-15 16:46

  Jest połowa stycznia, okres ferii zimowych, jazdy na sankach, nartach i innych zimowych igraszek. My tymczasem pracujemy ciężko niczym rolnicy w okresie zbiorów. A wszystko stąd, że wzrasta nieustannie ilość zamówień. Nasz dział handlowy jest naprawdę znakomity!

  Tak dynamiczny wzrost zamówienia wymaga zarazem wzmożenia produkcji, dlatego trwa rekrutacja pracowników na stanowiska tapicerów i montażystów w oddziale w Rusku, gdzie tworzymy kolejny zespół II zmiany... A tymczasem nasze produkty płyną w coraz szerzy świat. I oby styczeń był proroczy dla dalszego rozwoju w tym roku.

 • Z ŻYCZENIAMI DO PARTNERÓW, PRACOWNIKÓW, WSPÓŁPRACOWNIKÓW I CAŁEGO ŚWIATA

  2014-12-24 16:43

  życzenia    Nasi Kochani Przyjaciele i Ty, Cały Świecie,Życzymy Wam spokojnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz pełnej spontanicznej radości zabawy Sylwestrowej. Niech ten świąteczny okres stanie się wspaniałym zwiastunem sukcesów, jakie odniesiecie w nadchodzącym 2015 roku. Niech będzie to rok pełni i obfitości, rok spełnionych marzeń i nowych wielkich planów zawodowych i osobistych. Myślą pozostajemy z Wami...

  Załoga „Ultra-Plus”

 • EFEKTY „ORGATEK”

  2014-11-28 16:38

  I komunikacja stała się ciałem – rzec by można, bo oto są już wymierne efekty naszej obecności podczas październikowych targów „ORGATEK” w Kolonii. Nasz dział handlowy ma ręce pełne roboty, zamówienia płyną szerokim strumieniem. Nie pozostaje nic innego, jak podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze targowe stoisko, a szczególnie tym, którzy zdecydowali się i jeszcze zdecydują na współpracę z nami: zapraszamy serdecznie!

   

 • JAK ZARZĄDZAĆ CZASEM

  2014-11-22 16:35

  Za nami kolejne szkolenie. Tym razem jego tytuł brzmiał „Efektywne zarządzanie czasem”. Zajęcia poprowadziła Magdalena Wojtkowiak z „CoachingSkills”, Coach, członek International Coach Federation Polska, dyplomowany Trener Biznesu. Szkolenie zorganizowane zostało dla pracowników działów zaopatrzenia i logistyki oraz handlowego.

 • „ORGATEK” JUŻ ZA NAMI

  2014-10-26 16:33

  n

  Wtorek, 21 października. Dzień pierwszy targów.

  Jako pierwsi nasze stoisko odwiedzili meblarze Wielkiej Brytanii. Ich pamiętamy szczególnie, bo znamy się od lat, później zrobił się wielki ruch, rozmowy, prezentacje, negocjacje, planowanie współpracy.

  Środa. Dzień drugi.

  Podpisaliśmy umowę na dostawy kolumn gazowych z  koreańską firmą „Samoza”! Dalej prezentujemy, rozmawiamy, planujemy. Spotykamy naszych klientów i poznajemy nowych kontrahentów.

  Czwartek. Dzień trzeci targów i ostatni.

  Inwazja Francuzów... Wspaniałe spotkania.

  Pierwsze podsumowanie: trudno ocenić jednoznacznie efekty obecności na targach, tego dowiemy już wkrótce po stopniu zamówień w „Ultra-Plus”, z pewnością jednak spotkaliśmy wielu naszych partnerów i potencjalnych partnerów z całego świata. Jeśli współczesny świat stoi na komunikacji, to komunikacyjnie odrobiliśmy zadanie na 5+!

  b  c  d  e


  h  i  j m

  p  r  s  t  

  u  w  z  z3

   z5  z7  z8  z9

  z10  z13  111  112

  113   115

 • OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA

  2014-09-15 14:31

  EFRR

  Projekt pn. „Innowacyjne technologie w produkcji mebli biurowych” ubiega się o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Priorytet 1. Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw; Działanie 1.1. Inwestycje dla przedsiębiorstw
  Schemat 1.1.A2 „Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)

  Ogłoszenie o wynikach postępowania - Projekt pn. „Innowacyjne technologie w produkcji mebli biurowych”

 • I SPOTKANIE CAŁEJ FIRMY I INNE MELSZPEJZY

  2014-09-12 16:29

   

  a1

  Dwunasty września 2014 roku okazał się dla „Ultra-Plus” dniem bardzo wyjątkowym. Był to dzień zdobywania profesjonalnej wiedzy, dzień dobrych wieści, ale nade wszystko dzień pełen głębokich, dobrych emocji, wzruszeń i cichej euforii. Na samo wspomnienie łezka kręci się w oku, lecz zachowajmy spokój i opowiedzmy o nim rzeczowo.

  Zdobywanie wiedzy

  Odbyło się kolejne z szeregu zaplanowanych ten rok szkoleń „Praca w zespole”. Tym razem naszymi działaniami kierowała trener Arleta Grzeszczyk, która szkolenie przeprowadziła w formie praktycznej. Nasz zespół podzielony został na dwie grupy, których zadaniem było utworzenie w pełni ustrukturowanych przedsiębiorstw. Zaangażowanie pracowników w realizację zadania było olbrzymie. Udało się! Nasza Pani Trener była wręcz zaskoczona poziomem, jaki reprezentuje kadra „Ultra-Plus”!

  Dobre wieści

  Tego samego dnia dowiedzieliśmy się, że otrzymaliśmy Certyfikat ISO. Jak wiemy jest to dokument świadczący o jakości funkcjonowania firmy, co stanowi swoistą gwarancję dla jej produktów. Bądźmy szczerzy - „Ultra-Plus” od początku swego istnienia pracuje wytrwale nad podnoszeniem jakości wszystkich swoich działań, dlatego wyróżnienie nas certyfikatem nie jest zaskoczeniem. Audyt stanowiący o uzyskaniu ISO przeszliśmy bez żadnych problemów. Być może słowa te brzmią pysznie, ale to nie nie pycha, lecz duma, która rośnie w nas na myśl, iż warto inwestować w jakość pracy pod każdym względem, bo prędzej, czy później przynosi ona wielkie korzyści.

  I Spotkanie Pracowników „Ultra-Plus”

  Było to spotkanie ze wszech miar wyjątkowe. Po pierwsze dlatego, że – pierwsze. Organizacja spotkania wszystkich pracowników „Ultra-Plus” od dawna była oczkiem w głowie Pani Ludwiki Holub-Koziołek i wreszcie się udało, zorganizowała je! Zaczęło się od jej wzruszającego wystąpienia, w którym stwierdziła m.in., że „pokłada głęboką wiarę w kapitał ludzki, w to, że każdy pracownik Ultra-Plus jest ważny i wnosi coś swojego do całego zespołu”. To były naprawdę „mocne słowa” Pani Dyrektor. A kroplą, która przechyliła czarę wzruszeń były kwiaty, które Pani Ludwika wręczyła pracownikom związanym z firmą najdłuższymi stażami pracy – mówiąc wprost: ludzie mieli łzy w oczach. Łzy w oczach miała również Pani Dyrektor, bo jak sama stwierdziła długo przez nią oczekiwane spotkanie pracowników odbyło się w dniu jej okrągłych urodzin i stało się ono największym, najwspanialszym prezentem, jaki tego dnia otrzymała. Pracownicy, oczywista, nie zapomnieli o Jej urodzinach, były więc kwiaty, życzenia, prezenty, a przede wszystkim wielka, wspaniała radość.

  Na koniec przychodzi powiedzieć, że dumą napawa cała kadra „Ultra-Plus” postrzegana jako zespół wspaniałych pracowników, ale także wzrusza fakt, że wszyscy staramy się tworzyć wielką rodzinę.

   

  a2  a3  a4  a5

  a6  a7  a8  a9

  a10  a11  a12  a13

  a14  a15  a16  a18

  a19  a20  a21  a22

  a23  a24  a25  a26

  a27  a28  a30  a31

  a32  a33  a34

 • NASZA ADA ZA MĄŻ WYCHODZI...

  2014-09-08 12:52

  wesele

   

   

   

   

   

    Jutro, Ada, nasz lider sprzedaży, wychodzi za mąż… Cóż, naszym panom rzedną miny, przykro bowiem żegnać tak atrakcyjną Pannę… Ale jak miło będzie Mężowi witać piękną Żonę!

  Droga Ado i Marcinie, składamy Wam szczere gratulacje i życzymy pomyślności na Waszej nowej drodze życia. Trwajcie w zdrowiu, miłości i spokoju ducha, a Wasz małżeński materac nie zawsze wypchany będzie komfortowo – pieniędzmi. Wszystkiego najlepszego, Kochani!

 • OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

  2014-09-03 08:37

  EFRR

  Projekt pn. „Innowacyjne technologie w produkcji mebli biurowych” ubiega się o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Priorytet 1. Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw; Działanie 1.1. Inwestycje dla przedsiębiorstw
  Schemat 1.1.A2 „Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)

  Ogłoszenie o zamówieniu