Aktualności

O firmie » Aktualności

Najnowsze informacje z życia naszej firmy...

 • OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

  2014-08-26 08:17

   EFRR

  Projekt  pn. „Innowacyjne technologie w produkcji mebli biurowych” ubiega się o dofinansowanie ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Priorytet 1. Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw; Działanie 1.1. Inwestycje dla przedsiębiorstw
  Schemat 1.1.A2 „Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)”

  Ogłoszenie o zamówieniu

 • WAKACJE WCIĄŻ NIE DLA NAS!

  2014-08-23 12:31

  Lipcowych tendencji produkcyjnych sierpień nie zmniejszył, ale wręcz je poszerzył! Produkcja mebli rozwija się tak dynamicznie, że musimy wydatnie powiększyć przestrzeń na montaż i magazyn przy naszym 4 zakładzie produkcyjnym.
  Kolejne 1500 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej i nowe stanowiska pracy uruchamiamy już z początkiem września. Wierzymy, że taka tendencja będzie się w dalszym ciągu utrzymywać.

 • TARGI ORGATEC - zapraszamy!

  2014-08-22 12:21

   

  orgatec

  „Ultra - Plus” po raz kolejny zaprezentuje się na targach „ORGATEC - MODERN OFFICE & FACILITY” w Kolonii, które odbędą się 21-25 października 2014r. Targi „ORGATEC” odbywają się co dwa lata to najpotężniejsza w Europie impreza handlowa tego typu. Jesteśmy dumni, ponieważ „Ultra - Plus”, na ekspozycji o powierzchnii 200 m2, prezentować się będzie obok największych gigantów świata w branży meblarskiej.
  Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do stoiska Hali nr 7, Stand Nr 051, gdzie, oprócz krzeseł, foteli i stołów, po raz pierwszy zaprezentujemy nasze systemy mebli biurowych. Cieszymy się niezmiernie na spotkanie z tak ogromną rzeszą klientów.

   
 • PRACOWITE WAKACJE W „ULTRA-PLUS”

  2014-07-23 16:28

  Wakacje trwają. Pogoda dopisuje, jest wprost fantastlatoyczna: nic tylko wyruszyć w piękne góry, albo poleniuchować na nadbałtyckiej plaży! Tymczasem „Ultra-Plus” kręci się na najwyższych obrotach. Odczuwalne Wakacje trwają. Pogoda dopisuje, jest wprost fantastyczna: nic tylko wyruszyć w piękne góry, albo poleniuchować na nadbałtyckiej plaży! Tymczasem „Ultra-Plus” kręci się na najwyższych obrotach. Odczuwalne w poprzednich latach wakacyjne spowolnienie odeszło w niepamięć, schowane zostało do lamusa. My nie mamy kiedy odpocząć, produkcja działa na pełnych obrotach, a wszystko dlatego, że zamówienia spływają do nas chłodną, orzeźwiającą rzeką i jeśli pójdzie tak dalej, to pobijemy kolejne rekordy!w poprzednich latach wakacyjne spowolnienie odeszło w niepamięć, schowane zostało do lamusa. My nie mamy kiedy odpocząć, produkcja działa na pełnych obrotach, a wszystko dlatego, że zamówienia spływają do nas chłodną, orzeźwiającą rzeką i jeśli pójdzie tak dalej, to pobijemy kolejne rekordy!

 • PROGRAM KONKURENCYJNA FIRMA DOLNEGO ŚLĄSKA

  2014-06-06 11:23

  Z przyjemnością informujemy, że „Ultra Plus” zakwalifikowany do programu „Konkurencyjna Firma Dolnego Śląska”. Program, oparty na finansowaniu Unii Europejskiej, prowadzi firma SEKA S.A., która tak o nim pisze: „Projekt powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą podnieść swoją konkurencyjność i wzmocnić pozycję na rynku. Proponujemy analizę potrzeb szkoleniowych, szkolenia pracowników i właścicieli przedsiębiorstw wraz ze wsparciem w postaci doradztwa biznesowego”. Choć program swą nazwą odnosi nas do terenu Dolnego Śląska, to jesteśmy przekonani, że udział w nim - za sprawą najlepszych doradzców i specjalistów biznesu - pozwoli nam trwale być Konkurencyjną Firmą Europy!W ramach tego przedsięwzięcia cała kadra „Ultra-Plus” weźmie udział w trzymiesięcznym cyklu szkoleń od sierpnia do października. Szkolenia poprowadzą najlepsi trenerzy z Polski i Niemiec. Naszym celem jest udoskonalenie kwalifikacji nających na celu dalszą progresję rozwoju naszego przedsięborstwa.

 • „DNI OTWARTE – EXPORT” DLA ODBIORCÓW Z NIEMIEC

  2014-06-03 16:41

  Za nami pierwsza odsłona „Dni Otwartych – Export”, przygotowanych zgodnie z naszą strategią marketingową w tym roku na maj i czerwiec dla klientów z Niemiec.

  Szczególnie dumni i zadowoleni jesteśmy z pierwszych odwiedzin delegacji Oddziału wiodącego w Europie eksperta i producenta mebli stalowych. Wizyta przedstawicieli tej firmy odbyła się w dniach 22-23.05 i rzec można, iż pierwotnie zaplanowany przez naszych gości rekonesans biznesowy, przerodził się w zawarcie pierwszej transakcji. Nasi goście zakupili pierwszą partię naszych produktów – w sumie 2.000 krzeseł!

  Niemieccy kontrahenci przywitaliśmy oficjalną kolacją w Polanicy-Zdroju. Nasi klienci nie kryli przy tym zachwytu wywołanego urokiem najpiękniejszego na Ziemi Kłodzkiej kurortu uzdrowiskowego. Samo natomiast spotkanie przebiegło w przesympatycznej, rzec można, rodzinnej atmosferze.

  Nazajutrz pokazaliśmy naszym gościom nasze trzy zakłady produkcyjne. Nie zabrakło pokazu linii designerskich, pojedynczych modeli oraz jakości naszych produktów. Wszystko to razem przekonało niemieckich kontrahentów do podjęcia natychmiastowej decyzji o zakupie krzeseł marki „Ultra Plus”!

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej odsłony niemieckiej części „Dni Otwartych”. Już wkrótce jej druga odsłona.

  W przypadku naszych nowych kontrahentów szczerze liczymy na poszerzenie rozpoczętej współpracy.

 • XIII KŁODKIE TARGI PRACY – TWORZĄC KAPITAŁ LUDZKI „ULTRA PLUS”

  2014-05-30 16:33

  Można mieć maszyny i urządzenia ostatniej generacji, park technologiczny przygotowany zarówno do produkcji krzesła, jak i statku kosmicznego. Ale ostatecznie liczy się zawsze człowiek. Maszyny same siebie nie wymyślą i nie obsłużą.

  Wiemy o tym od chwili powstania „Ultra Plus”, dlatego sukcesywnie budujemy nasz ludzki kapitał, który już dzisiaj składa się ze znakomitych fachowców w potrzebnych nam branżach. A ponieważ stale się rozwijamy, dlatego też stale zwiększamy grono naszej kadry pracowniczej.

  W ostatni czwartek, 29.05.14, wzięliśmy udział w Kłodzkich Targach Pracy, które już po raz trzynasty odbyły się na terenie stadionu Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji. Na targi udaliśmy na zaproszenie pana Edwarda Węglarza, dyrektora naszego Powiatowego Urzędu Pracy ds. rynku pracy, organizatora wydarzenia. Przy okazji warto zaznaczyć, że chętnie współpracujemy z Urzędami Pracy nie tylko w powiecie kłodzkim, ale właśnie najaktywniejsze kontakty mamy z tutejszym PUP-em. Poszukując stałych pracowników, ale także stażystów, wielokrotnie korzystaliśmy – z niemałym zadowoleniem - z jego usług. Jest to także duża zasługa Pana Edwarda, za co bardzo dziękujemy.

  Ostatnie targi pracy były dla nas owocne. Zgromadziliśmy oferty na wakujące stanowiska. Niemałym dla nas zaskoczeniem było spotkanie na targach rodowitego Hiszpana, z którym już na gorąco nawiązaliśmy współpracę. Pedro zajmie się poszerzeniem współpracy z funkcjonującym już rynkiem hiszpańskim i rozwinie kontakty z rynkami państw Ameryki Południowej.

  Teraz pozostaje nam i kandydatom czas na weryfikację. Pozostajemy w tym względzie dobrej myśli!

 • BOMBOWY MIESIĄC "ULTRA+" NA RYNKU FRANCUSKIM

  2014-05-05 10:01

  Dwie francuskie firmy laureatami Nagrody "Gold Partner" zainicjowanej w marcu 2014!

  Spieszymy odnotować radosną wiadomość: Francuzi podwajają zakupy produktów "Ultra Plus"!

  Fantastyczny wynik sprzedaży w I kwartale 2014 r., osiągnęliśmy głównie dzięki rosnącemu portfelowi współpracy z naszymi francuskimi odbiorcami. Dwie znane firmy z branży meblarskiej kraju nad Loarą w marcu br., podniosły o 100% w stosunku do wcześniejszych miesięcy zakupy naszych produktów. Gdybyśmy byli firmą motoryzacyjną, oznaczałoby to, iż w miesiącach wcześniejszych francuscy kontrahenci kupowali po jednym naszym mercedesie (a nie boimy się zwać naszych produktów mercedesami pośród mebli konferencyjnych :)) , natomiast w marcu kupili już dwa tak wspaniałe pojazdy.
  Uznając nasz wspólny sukces za niezwykle ważne dokonanie, by godnie uhonorować naszych najlepszych odbiorców, spontanicznie powołaliśmy do życia Nagrodę "Gold Partner".
  Raz jeszcze serdecznie gratulujemy naszym dwóch francuskich Złotym Partnerom, a szerzej o Nagrodzie "Gold Partner" i warunkach zdobycia tego tytułu, poinformujemy Państwa już wkrótce.

 • kurczaczek-piorka-skorupka.jpg

  ŻYCZENIA WIELKANOCNE

  2014-04-17 20:31

  Wspaniała Załogo UltraPlus!

  Zacni Klienci naszej Spółki!

  Z całego serca życzymy Wam prawdziwie ekumenicznej Wielkanocy, ponieważ święta te bogate są w najpiękniejsze ogólnoludzkie symbole. Kochani, życzymy Wam – niezależnie od Waszego wyznania i preferowanego przez Was systemu wartości – odkrycia najważniejszego, uniwersalnego przesłania tych Świąt, w którym Pan Bóg daje nam nadzieję na to, że co wydaje się stracone, może się odrodzić i dać nam prawdziwe szczęście.

  Życzymy Wam zdrowia i radości,
  a sami wracamy już do ulubionego malowania pisanek :)

  Zarząd Ultra Plus Sp. z o.o.

 • FG1.JPG

  BRYTYJCZYCY Z KRÓTKĄ WIZYTĄ W "ULTRA PLUS"

  2014-04-01 14:55

  W związku z rozpoczęciem produkcji w naszym nowym zakładzie obróbki drewna i materiałów pochodnych (lecz nie tylko), firmę Ultra Plus odwiedzili przedstawiciele prężnie rozwijającego się producenta mebli biurowych z Wielkiej Brytanii, będącego liderem w swojej branży i posiadającego showroom'y m.in. w Dubaju. Wizyta miała miejsce w piątek 28.03 i z powodu natłoku zajęć delegatów trwała tylko kilka godzin - panowie tego samego dnia powrócieli do Wielkiej Brytanii.

  W trakcie krótkiego spotkania, panowie zapoznali się i docenili design naszej pierwszej linii mebli oraz jakość kilku nowości, które niedawno znalazły się w ofercie krzeseł produkowanych przez Ultra Plus. Ich dobre słowo jest tym cenniejsze, iż firma, której są przedstawicielami, wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji mebli na specjalne zamówienie ("Custom made").

  Jesteśmy zaszczyceni tą krótką wizytą, która utwierdziła nas w przekonaniu, że produkowane przez nas krzesła i meble są w europejskiej czołówce wytrzymałości, jakości, designu i ceny, co przekłada się na duże zainteresowanie odbiorców.

  • FG2.JPG
  • FG3.JPG
  • FG4.JPG
 • IMG_8664.jpg

  PROFESJONALNIE I RODZINNIE... JEDNYM SŁOWEM, CZADERSKO!

  2014-03-29 11:32

  Pierwsze spotkanie integracyjne oddziałów "Ultra+"


  Nie ma nic lepszego niż poczucie istnienia spójności między naszym prywatnym życiem a zawodową pracą, którą się po prostu lubi. Wierni tej dobrej dewizie i stale gotowi do jej potwierdzania, spotkaliśmy się .... w Pensjonacie Werona, w szopenowskich Dusznikach-Zdroju.

  Nasze spotkanie miało na celu integrację zespołów kadrowych czterech oddziałów naszego "Ultra+". Okazało się przy tym, że trudno było sobie wymarzyć lepszą porę. Dlaczego?
  Po pierwsze dlatego, że odnotowaliśmy 20% wzrost sprzedaży w stosunku do I kwartału 2013 roku! Oznacza to, że wspólnymi siłami i ciężką pracą da się odnosić sukcesy ekonomiczne niespotykane obecnie w naszym kraju. Trudno było przy tak wspaniałej okazji nie uczynić nam nagrody - pysznego tortu ozdobionego cyfrą naszego osiągniecia, który pałaszowaliśmy smakując również nasz wysoki wynik.
  Po drugie, ponieważ  nasz Prezes, Miłosz Koziołek, obchodził kilka dni wcześniej urodziny, więc czy można było przegapić lepszą okazję do fety. Był piękny bukiet róż od załogi i t-sirty z szalonymi hasłami: "Miłościw bądź nam Szefie w nietęgie poniedziałki", "Dla szefa nawet na koniec Świata" bądź "My Boss is The Best", którymi wprawiliśmy "naszego Miłosza" w niemałe zaskoczenie.
  Tak oto spotkanie w atmosferze ekonomicznych sukcesów i urodzinowej fety było radosne, wypełnione śmiechem płynącym z poczucia ogormnej satysfakcji, która uskrzydla i motywuje. Bo rzeczywiście jesteśmy Mistrzami!
  Wypada już tylko dodać, że największym spośród nas mistrzem okazał się nasz Prezes, który - ale nie bez trudu! - ograł wszystkich w naszych mistrzostwach w kręgle.
  Powoli planujemy kolejne spotkanie... :)

  • IMG_8388.jpg
  • IMG_8402.jpg
  • IMG_8405.jpg
  • IMG_8431.jpg
  • IMG_8495.jpg
 • _DSC0352_edytowany-1.jpg

  "ULTRA PLUS" WSPIERA POTRZEBUJĄCYCH

  2014-03-11 10:13

  Filantropia wzbogaca.

  Według niektórych nowoczesnych teorii społecznych, bycie liderem w biznesie, osiągnięcie ekonomicznego sukcesu, czy po prostu duża stabilność ekonomiczna, każdą z jednostek, które dobrodziejstwa te posiądą, namawia do zachowań prospołecznych, do wspierania ludzi potrzebujących pomocy. Niestety, niewielu ludzi sukcesu ulega tej humanitarnej pokusie. My jednak, z niekłamaną przyjemnością, już dawno przystaliśmy z ochotą do zacnego grona filantropów Ziemi Kłodzkiej. Wiemy przecież, że bezinteresowna pomoc innym wzbogaca nas duchowo o piękne doświadczenie, bo jak pisał Sławomir Mrożek: "Nie tylko pożytek się liczy, ale również piękno".

  Nie mogło nas więc zabraknąć na dorocznym, czwartym już Charytatywnym Balu Liderów Ziemi Kłodzkie, jaki odbył się 8 marca 2014 r. w hotelu historycznym "Zamek na Skale" w Trzebieszowicach.

  Tym razem, pod płaszczem wspólnej zabawy, wspieraliśmy Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu, którą reprezentuje prof. Alicja Chybicka.

  Dodajmy na koniec, iż tegoroczna donacja z balu - wpływ ze sprzedaży cegiełek oraz aukcji - wesprze "Przylądek Nadziei" kwotą 35.715,53 zł.

  • 0215.jpg
  • bal1.jpg
  • bal2.jpg
  • bal3.jpg