Aktualności

O firmie » Aktualności

Najnowsze informacje z życia naszej firmy...

 • DSC_0064.JPG

  7 LAT WSPÓŁPRACY Z ALEXEM I ANDREW

  2014-02-28 14:05

  Siedem lat temu rozpoczęliśmy współpracę z wiodącym dystrybutorem mebli biurowych w Wielkiej Brytanii. Rzec można, że od tego czasu rozwijamy się i rośniemy razem. Od początku też nasze partnerstwo opiera się na spotkaniach i negocjacjach z dwoma twardzielami reprezentującymi stronę brytyjską.

  Są nimi Alex Worswick (Product Development Supervisor) i Andrew Morgan (Product Development Manager), z którymi spotkaliśmy się po raz kolejny i raz jeszcze spędziliśmy wspólnie dwa dni na trudnych, lecz koncepcyjnie płodnych, merytorycznych rozmowach.

  Był to czas wielkiej burzy pomysłów, które zamierzamy zrealizować. Panowie odwiedzili również nasz nowo otwarty zakład produkcji mebli. Z dużą satysfakcją zauważyliśmy, jak rozszerzają się im oczy na widok naszego parku maszynowego i jego możliwości. A przecież to tylko jeden z kolejnych etapów naszego rozwoju.

  Zobaczymy jaka będzie odpowiedź Anglików, więc tymczasem: Andrew, Alex, be prepared :), We will visit You next week!

  • DSC_0067.JPG
  • DSC_0085.JPG
  • DSC_0101.JPG
  • DSC_0102.JPG
 • DSC_0060.JPG

  NOWY TYDZIEŃ I NOWI GOŚCIE

  2014-02-25 13:48

  Wszystkich naszych gości witamy z wielką radością, ale niektórych z jeszcze większą. Do takich należy mister Alan Probert, MD znaczącej europejskiej firmy na rynku wtórnym systemów i technicznego wyposażenia przestrzeni biurowych.

  Z Alanem współpracujemy od dwóch. Tym razem gościł u nas z dwudniową, roboczą i niezwykle efektywną wizytą.

  - Alan, dziękujemy za 2 lata dobrej współpracy – tak trzymać! Kolejne spotkanie z Tobą sprawiło nam wiele przyjemności – następnym razem koniecznie zabierz Twojego brata :)
  A wracając do tematu, to Twoje zamowienia są już realizowane w dziale produkcji.
  Zostaje nam tylko dodać: We Will try harder, Man!

  • DSC_0084.JPG
  • DSC_0087.JPG
  • DSC_0451.JPG
  • DSC_0507.JPG
 • DSC_0055.JPG

  "DNI OTWARTE – EXPORT" W POŁOWIE DYSTANSU

  2014-02-24 13:35

  Panowie Carl Verlander, George Kourti i Josh Bruhl – oto “dream team” wiodącego dystrybutora mebli w UK, który zakończył właśnie wizytę w gościnnych progach “Ultra Plus”. Dżentelmeni, jak wszyscy nasi zacni goście, spotkali się z Zarządem „U+” i poznali tajniki funkcjonowania naszych trzech zakładów. Z dumą przyjęliśmy ich bardzo pozytywną ocenę tworzonych przez nas produktów.

  Panowie z pewnością zapamiętają wizytę w murach „Ultra Plus”, ale także… Wrocław po zmroku… jako miejsca, do których będą chętnie wracać :)

  Była to ostatnia w tym tygodniu wizyta w ramach „Dni Otwartych – Export”, które tym samym dotarły do półmetka zaplanowanego dystansu.
  Carl, George, Josh, dziękujemy Wam i zapraszamy ponownie do Polski!

  • DSC_0420.JPG
  • DSC_0051.JPG
  • DSC_0477[1].jpg
  • DSC_0041.JPG
 • DSC_0003[1].jpg

  PODRÓŻNICY Z ZIELONEJ WYSPY W „ULTRA PLUS”

  2014-02-18 11:33

  Temat wciąż gorący, bo dokładnie trzy minuty temu nasze progi opuściło dowództwo czołowego producenta i dystrybutora mebli w Irlandii Północnej. Paul Moffet – właściciel przedsiębiorstwa i Stephen Shaw – dyrektor zarządzający, odwiedzili nas w ramach tegorocznych „Dni Otwartych – Export”.

  Posłowie irlandzkiego meblarstwa zostali przyjęci stosownie – przez Miłosza Koziołka, właściciela i Zarząd „Ultra Plus". Panowie spędzili u nas 2 dni, podczas których rozmawialiśmy, prezentowaliśmy naszą flotę maszynową i wprowadzaną w życie myśl techniczną. Mieli okazję zobaczyć i testować fabrycznie nasze produkty oraz prototypy. Z satysfakcją widzieliśmy rysujące się na ich licach zaskoczenie: nasza wysoka jakość i atrakcyjne ceny godne są pozazdroszczenia!

  Jesteśmy więc przekonani, że spędzony wspólnie czas przyniesie nam zacieśnienie dotychczasowej współpracy.
  Go raibh maith agat Paul agus Steve!

   

  • DSC_0206[1].jpg
  • DSC_0431.JPG
  • DSC_0082.JPG
 • DSC_0069.jpg

  „ULTRA PLUS” GAZELĄ BIZNESU – JUŻ PO RAZ TRZECI!

  2014-02-14 10:52

  We wtorek, 11 lutego 2014, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, Ultra Plus Sp. z o.o. po raz trzeci został wyróżniony tytułem Gazeli Biznesu w rankingu Pulsu Biznesu. Tegoroczną nagrodę w imieniu spółki odbierały: Pani Ludwika Hołub-Koziołek - Prokurent/Dyrektor Wykonawczy i Pani Adriana Sinica - Export Sales Executive.

  Sukces, jakim niewątpliwie jest przyznanie nagrody po raz trzeci, oczywiście nie byłby możliwy bez Państwa, Drodzy Klienci, dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie, które w nas pokładacie.

  • 663.jpg
  • 664.jpg
  • DSC_0025.jpg
  • DSC_0034.jpg
  • DSC_0055.jpg
 • ULTRA PLUS ROZPOCZYNA „DNI OTWARTE - EXPORT”

  2014-02-12 11:30

  W nadchodzącym tygodniu nasza firma organizuje "Dni Otwarte - Export" dla obecnych i przyszłych kontrahentów z zagranicy. Chcemy pokazać Państwu, jak praca nowoczesnego parku maszynowego i wykwalifikowanej kadry Ultra Plus przekłada się na wysoką jakość produkowanych przez nas krzeseł i mebli biurowych, a także, ostatecznie, na ich atrakcyjne ceny.

  Cieszymy się, że na zaproszenie do Polski odpowiedziało już tak wiele firm. Przygotowujemy dla Państwa specjalny program pobytu, uwzględniający nie tylko kwestie biznesowe, ale również zwiedzanie pięknego Wrocławia i okolic.

  Jeśli i Państwo pragniecie odwiedzić Ultra Plus i porozmawiać z nami o wytwarzanych przez nas produktach, prosimy o wcześniejszy kontakt:
  - Dla gości z Wielkiej Brytanii i Irlandii z p. Marcinem Bogdałem, tel. 0048 74 8691769, @mail: trade@ultraplus.pl
  - Dla gości z Francji z p. Adrianą Sinicą, tel. 0048 74 8691994, @mail: ada@ultraplus.pl
  Zapraszamy!

  P.S. "Dni Otwarte Export" dla gości z krajów niemieckojęzycznych są planowane na miesiące maj i czerwiec. Dalsze informacje podamy w najbliższym czasie.

 • _DSC0005_edytowany-2.jpg

  "ASY KŁODZKIE" ROZDANE

  2014-02-10 00:00

  „Asy Kłodzkie” to nagroda Burmistrza Miasta Kłodzko nadawana firmom, stowarzyszeniom i osobom wspierającym czynnie rozwój naszego pięknego miasta. Tytuł „Asa Kłodzkiego” przyznawany jest corocznie od sześciu lat.

  W tym roku także „Ultra Plus”, jako przedsiębiorstwo aktywnie uczestniczące i wspierające życie lokalnej społeczności, uczestniczyła w rozdaniu nagród.

  Reprezentowała nas Pani Ludwika Hołub-Koziołek, Prokurent i Dyrektor Wykonawczy przedsiębiorstwa.

  Źródło: Materiały własne i www.klodzko.pl

  • _DSC0131.jpg
  • klodzko_04.jpg
  • klodzko_055.jpg
 • "ULTRA PLUS" WSPÓŁPRACUJE Z NAJLEPSZYMI!

  2014-01-12 14:19

  Firma Ultra Plus w swoich relacjach z klientami stawia na długofalową współpracę, wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę. Filozofia ta sprawia, że ufa nam coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i sprzedażą mebli biurowych, wprowadzając do swojej oferty krzesła z portfela naszej firmy. Świetnym przykładem na to jest podpisana przez nas niedawno umowa z jednym z największych dealerów meblowych w Wielkiej Brytanii, do którego wysłaliśmy właśnie pierwszy transport naszych wyrobów.

 • NOWY SERWIS WWW.ULTRAPLUS.PL

  2014-01-02 08:00

  Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa jest widoczny nie tylko we wzroście mocy produkcyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że tak intensywny rozwój wymaga również nowego podejścia do Odbiorców naszych towarów. Tak zrodził się pomysł wykreowania świeżej przestrzeni komunikacyjnej, w której chcemy się spotykać z naszymi stałymi Klientami i poznawać nowych. Pierwszym tego efektem jest oddana właśnie do Państwa dyspozycji nowa strona internetowa.

 • Z ŻYCIA "ULTRA PLUS"

  2013-12-31 09:00

  W magazynach firmy przeprowadzona została pełna inwentaryzacja. Jej efekty upewniły nas w przekonaniu, że pracownicy wszystkich działów przedsiębiorstwa znakomicie wywiązali się w tym roku ze swych obowiązków! Zaznaczmy jeszcze: aby nie wstrzymywać produkcji, inwentaryzacja odbyła się w dni wolne od pracy. Tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników udało się ją przeprowadzić, nie wstrzymując drastycznie terminów wysyłek.

  Zarząd jest dumny z zespołu U+ i dziękuje za świetnie wykonaną pracę!

  Przekonaliśmy się także, iż wdrożony system działa prawidłowo. Daje nam to doskonałe narzędzie do szybkiego przepływu informacji pomiędzy zakładami i poszczególnymi działami, a co najważniejsze do sprawnej i prowadzonej na najwyższym poziomie obsługi Klientów U+.

 • kartka_2-grudzien2009.jpg

  ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA W DZIEŃ BOŻEGO NARODZENIA

  2013-12-24 09:06

  Wszystkim Klientom oraz Partnerom naszej firmy życzymy Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej, w nadchodzącym Nowym Roku!

  Zarząd i Załoga Firmy

  logo Ultra Plus

 • OTWIERAMY NOWY ZAKŁAD PRODUKCYJNY!

  2013-12-01 12:52

  Już dzisiaj z przyjemnością informujemy Państwa, iż 1 lutego 2014 r. rozpoczynamy produkcję w naszym nowym zakładzie, który wytwarzać będzie meble biurowe. Ta nowa inwestycja w znacznym stopniu rozszerzy naszą ofertę w przestrzeni asortymentu produktów. Wierzymy też, że wzmocni  markę „Ultra-Plus”, jako znanego w Polsce i za granicą producenta najwyższej jakości mebli biurowych.