Aktualności

O firmie » Aktualności

Najnowsze informacje z życia naszej firmy...

 • "ULTRA PLUS" ROZWIJA DZIAŁ HANDLOWY

  2013-11-29 09:12

  W związku z intensywnym rozwojem potencjału produkcyjnego naszej firmy, wzmacniamy stale kadrę w naszym dziale handlowym, dzięki czemu nieustannie służymy naszym Klientom swoją rosnącą wiedzą i kompetencjami w dziedzinie branży meblarskiej. W chwili obecnej zatrudniamy dziesięciu doświadczonych doradców handlowych, jednak nasze zapotrzebowanie w tym zakresie rośnie proporcjonalnie do dynamiki rozwoju produkcyjnego, dlatego jeśli:
  - masz doświadczenie w pracy w branży handlowej,
  - masz wysokie umiejętności interpersonalne,
  - jesteś osobą dyspozycyjną i samodzielną w działaniu,
  - dobrze organizujesz pracę,

  skontaktuj się z: rekrutacja@ultraplus.pl

 • gazela.jpg

  "ULTRA PLUS" GAZELĄ BIZNESU

  2013-11-19 18:21

  Zarząd Ultra-Plus ma przyjemność przekazać Państwu miłą nowinę. Od Redakcji dziennika gospodarczego „Puls Biznesu” otrzymaliśmy informację o przyznaniu naszemu przedsiębiorstwu nagrody w rankingu „Gazele Biznesu 2013”. Cieszymy się bardzo ze zdobycia tak niezwykle prestiżowego wyróżnienia. Wiadomość ta jest tym bardziej radosna, iż jest to wspólne dokonanie nas i Państwa, naszych Klientów, dzięki którym możliwy jest sukcesywny i tak znaczny wzrost obrotów naszej firmy. Drodzy Klienci, serdecznie dziękujemy, że doceniacie nasze produkty!

 • WIEŚCI Z PRODUKCJI

  2013-11-02 08:58

  Trwają końcowe prace nad prototypem naszego nowego produktu – stołu „Flip”. Będzie to trzeci z modeli stołów konferencyjnych produkowanych w zakładach Ultra-Plus. Nowy typ stołu jest dla nas swoistym wyzwaniem, ponieważ jest to pierwszy w naszej kolekcji stół z blatem uchylnym. Stelaż stanowi poszerzenie produkowanej przez nas marki „Maxi Legs” i już dzisiaj prezentujemy go w zakładce produkty.