BRAWO ŁUKASZ, CZYLI PASJA RYWALIZACJI

O firmie » Aktualności » BRAWO ŁUKASZ, CZYLI PASJA RYWALIZACJI

2015-11-26 09:40

Obserwując w ostatnim okresie poczynania „Ultra Plus” jesteśmy przekonania, że naszą firmę tworzą ludzie z prawdziwą pasją. 

Celem naszego wspólnego działania jest ofiarowanie drugiemu człowiekowi wygodnego krzesła, fotela, funkcjonalnego i estetycznego biurka, stołu lub regału. Ten wspólny cel rozkłada się jednak na działanie każdego z nas z osobna. Bo dopiero pasja każdego z nas z osobna pozwala nam osiągnąć naszą intencję: komfort, przyjemność i radość osoby korzystającej z naszego dzieła. 

Nasze meble tworzymy z zamiłowaniem, a oznacza to, iż zarazem każdy ich detal tworzymy z takim samym zaangażowaniem. Pasja natomiast często ma to do siebie, że wciąga pasjonata w wir ulepszeń i udoskonaleń, w stałą chęć podnoszenia jakości swojej pracy i jej tworów. Tkwi w tym głęboko ludzka potrzeba rywalizacji. Ale dla prawdziwego pasjonata rywalizacja z innymi to tylko pozory. Prawdziwy pasjonat mierzy się sam ze sobą, a rywalizacja jest mu potrzebna po to, by się dowiedział jak dużo jest w stanie poznać, nauczyć się, po prostu osiągnąć. 

Nie wierzycie? Spójrzcie więc na „Ultra Plus”, który w ostatnich miesiącach stał się prawdziwą areną mistrzowskiej rywalizacji. 

Po pierwsze, „Ultra Plus” rywalizuje na rynku branży mebli biurowych. Z jakim skutkiem? Otóż z takim, że w październiku pobiliśmy kolejny rekord finansowy. I aż chciałoby się rozszerzyć ten temat, lecz pozostawiamy to na początek listopada – żeby zaskoczyć wszystkich informacjami o kolejnym wzroście. 

Po drugie, rywalizacja ma miejsce w łonie samego „Ultra Plus”, gdyż zmagania między sobą toczą  nasze poszczególne zakłady produkcyjne. Jest to emocjonująca walka o coraz wyższą jakość i większą produkcję, a wyniki tego współzawodnictwa są wspaniałe. 

Po trzecie, rywalizacja pojawia się na poziomie każdego pracownika z osobna. Ostatnio najlepszym jej potwierdzeniem są niewiarygodne wyniki naszego operatora okleiniarki Brandt, Łukasza, który trzykrotnie pobijał swoje własne rekordy. 20 października osiągnął 1849 mb, 30 października –  1957 mb, a 17 listopada – 2065 mb! W osiągnięciach tym pomógł mu dzielnie pomocnik Youra.

Czy nie jest to zatem pasja? Rozpoznanie wszystkich tajników maszyny i opracowanie procesu produkcji, który pozwala osiągnąć wysokie wyniki, to właśnie prawdziwa pasja, co więcej, pasja zawodowca.

 W całej tej wyliczance rywalizacji, rekordowe wyniki Łukasza mają szczególne znaczenie. Z jednej strony wnoszą nowe standardy produkcyjne, z drugiej są czymś jeszcze ważniejszym – są symbolem możliwości nas wszystkich. Dlatego też Łukasz uhonorowany został wręczeniem mu symbolicznej szklanej wazy z grawerunkiem naszego motta: „Ultra Plus” - Zawsze naprzód!!! 

Brawo Łukasz, brawo ten Pan!!! A że sukcesy Łukasza odzwierciedlają nasze wspólne kolejne sukcesy, dodajmy z radością: Wiwat „Ultra Plus”!!!