"ULTRA PLUS" WSPIERA POTRZEBUJĄCYCH

O firmie » Aktualności » "ULTRA PLUS" WSPIERA POTRZEBUJĄCYCH

2014-03-11 10:13

Filantropia wzbogaca.

Według niektórych nowoczesnych teorii społecznych, bycie liderem w biznesie, osiągnięcie ekonomicznego sukcesu, czy po prostu duża stabilność ekonomiczna, każdą z jednostek, które dobrodziejstwa te posiądą, namawia do zachowań prospołecznych, do wspierania ludzi potrzebujących pomocy. Niestety, niewielu ludzi sukcesu ulega tej humanitarnej pokusie. My jednak, z niekłamaną przyjemnością, już dawno przystaliśmy z ochotą do zacnego grona filantropów Ziemi Kłodzkiej. Wiemy przecież, że bezinteresowna pomoc innym wzbogaca nas duchowo o piękne doświadczenie, bo jak pisał Sławomir Mrożek: "Nie tylko pożytek się liczy, ale również piękno".

Nie mogło nas więc zabraknąć na dorocznym, czwartym już Charytatywnym Balu Liderów Ziemi Kłodzkie, jaki odbył się 8 marca 2014 r. w hotelu historycznym "Zamek na Skale" w Trzebieszowicach.

Tym razem, pod płaszczem wspólnej zabawy, wspieraliśmy Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu, którą reprezentuje prof. Alicja Chybicka.

Dodajmy na koniec, iż tegoroczna donacja z balu - wpływ ze sprzedaży cegiełek oraz aukcji - wesprze "Przylądek Nadziei" kwotą 35.715,53 zł.