BRYTYJCZYCY Z KRÓTKĄ WIZYTĄ W "ULTRA PLUS"

O firmie » Aktualności » BRYTYJCZYCY Z KRÓTKĄ WIZYTĄ W "ULTRA PLUS"

2014-04-01 14:55

W związku z rozpoczęciem produkcji w naszym nowym zakładzie obróbki drewna i materiałów pochodnych (lecz nie tylko), firmę Ultra Plus odwiedzili przedstawiciele prężnie rozwijającego się producenta mebli biurowych z Wielkiej Brytanii, będącego liderem w swojej branży i posiadającego showroom'y m.in. w Dubaju. Wizyta miała miejsce w piątek 28.03 i z powodu natłoku zajęć delegatów trwała tylko kilka godzin - panowie tego samego dnia powrócieli do Wielkiej Brytanii.

W trakcie krótkiego spotkania, panowie zapoznali się i docenili design naszej pierwszej linii mebli oraz jakość kilku nowości, które niedawno znalazły się w ofercie krzeseł produkowanych przez Ultra Plus. Ich dobre słowo jest tym cenniejsze, iż firma, której są przedstawicielami, wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji mebli na specjalne zamówienie ("Custom made").

Jesteśmy zaszczyceni tą krótką wizytą, która utwierdziła nas w przekonaniu, że produkowane przez nas krzesła i meble są w europejskiej czołówce wytrzymałości, jakości, designu i ceny, co przekłada się na duże zainteresowanie odbiorców.