XIII KŁODKIE TARGI PRACY – TWORZĄC KAPITAŁ LUDZKI „ULTRA PLUS”

O firmie » Aktualności » XIII KŁODKIE TARGI PRACY – TWORZĄC KAPITAŁ LUDZKI „ULTRA PLUS”

2014-05-30 16:33

Można mieć maszyny i urządzenia ostatniej generacji, park technologiczny przygotowany zarówno do produkcji krzesła, jak i statku kosmicznego. Ale ostatecznie liczy się zawsze człowiek. Maszyny same siebie nie wymyślą i nie obsłużą.

Wiemy o tym od chwili powstania „Ultra Plus”, dlatego sukcesywnie budujemy nasz ludzki kapitał, który już dzisiaj składa się ze znakomitych fachowców w potrzebnych nam branżach. A ponieważ stale się rozwijamy, dlatego też stale zwiększamy grono naszej kadry pracowniczej.

W ostatni czwartek, 29.05.14, wzięliśmy udział w Kłodzkich Targach Pracy, które już po raz trzynasty odbyły się na terenie stadionu Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji. Na targi udaliśmy na zaproszenie pana Edwarda Węglarza, dyrektora naszego Powiatowego Urzędu Pracy ds. rynku pracy, organizatora wydarzenia. Przy okazji warto zaznaczyć, że chętnie współpracujemy z Urzędami Pracy nie tylko w powiecie kłodzkim, ale właśnie najaktywniejsze kontakty mamy z tutejszym PUP-em. Poszukując stałych pracowników, ale także stażystów, wielokrotnie korzystaliśmy – z niemałym zadowoleniem - z jego usług. Jest to także duża zasługa Pana Edwarda, za co bardzo dziękujemy.

Ostatnie targi pracy były dla nas owocne. Zgromadziliśmy oferty na wakujące stanowiska. Niemałym dla nas zaskoczeniem było spotkanie na targach rodowitego Hiszpana, z którym już na gorąco nawiązaliśmy współpracę. Pedro zajmie się poszerzeniem współpracy z funkcjonującym już rynkiem hiszpańskim i rozwinie kontakty z rynkami państw Ameryki Południowej.

Teraz pozostaje nam i kandydatom czas na weryfikację. Pozostajemy w tym względzie dobrej myśli!