„ULTRA PLUS” GAZELĄ BIZNESU – JUŻ PO RAZ TRZECI!

O firmie » Aktualności » „ULTRA PLUS” GAZELĄ BIZNESU – JUŻ PO RAZ TRZECI!

2014-02-14 10:52

We wtorek, 11 lutego 2014, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, Ultra Plus Sp. z o.o. po raz trzeci został wyróżniony tytułem Gazeli Biznesu w rankingu Pulsu Biznesu. Tegoroczną nagrodę w imieniu spółki odbierały: Pani Ludwika Hołub-Koziołek - Prokurent/Dyrektor Wykonawczy i Pani Adriana Sinica - Export Sales Executive.

Sukces, jakim niewątpliwie jest przyznanie nagrody po raz trzeci, oczywiście nie byłby możliwy bez Państwa, Drodzy Klienci, dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie, które w nas pokładacie.

Sukces, jakim niewątpliwie jest przyznanie nagrody po raz trzeci, oczywiście nie byłby możliwy bez Was, Drodzy Klienci, dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie jakie w nas pokładacie.

Gazela Biznesu to tytuł przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się firmom z sektora MSP. Ranking jest sporządzany na podstawie trzech poprzedzających go lat gospodarczych, czyli w tym wypadku 2010-1012. Firma otrzymująca tytuł musiała pochwalić się nieprzerwanym funkcjonowaniem od 2010 roku, brakiem strat i stałym wzrostem przychodów we wskazanym okresie. Ranking sporządza i weryfikuje firma Coface Poland na zlecenie Pulsu Biznesu. Prócz Polski, jest on także sporządzany w kilku innych krajach nadbałtyckich.

Źródło: Puls Biznesu i materiały własne