I SPOTKANIE CAŁEJ FIRMY I INNE MELSZPEJZY

O firmie » Aktualności » I SPOTKANIE CAŁEJ FIRMY I INNE MELSZPEJZY

2014-09-12 16:29

a1

 

Dwunasty września 2014 roku okazał się dla „Ultra-Plus” dniem bardzo wyjątkowym. Był to dzień zdobywania profesjonalnej wiedzy, dzień dobrych wieści, ale nade wszystko dzień pełen głębokich, dobrych emocji, wzruszeń i cichej euforii. Na samo wspomnienie łezka kręci się w oku, lecz zachowajmy spokój i opowiedzmy o nim rzeczowo.

Zdobywanie wiedzy

Odbyło się kolejne z szeregu zaplanowanych ten rok szkoleń „Praca w zespole”. Tym razem naszymi działaniami kierowała trener Arleta Grzeszczyk, która szkolenie przeprowadziła w formie praktycznej. Nasz zespół podzielony został na dwie grupy, których zadaniem było utworzenie w pełni ustrukturowanych przedsiębiorstw. Zaangażowanie pracowników w realizację zadania było olbrzymie. Udało się! Nasza Pani Trener była wręcz zaskoczona poziomem, jaki reprezentuje kadra „Ultra-Plus”!

Dobre wieści

Tego samego dnia dowiedzieliśmy się, że otrzymaliśmy Certyfikat ISO. Jak wiemy jest to dokument świadczący o jakości funkcjonowania firmy, co stanowi swoistą gwarancję dla jej produktów. Bądźmy szczerzy - „Ultra-Plus” od początku swego istnienia pracuje wytrwale nad podnoszeniem jakości wszystkich swoich działań, dlatego wyróżnienie nas certyfikatem nie jest zaskoczeniem. Audyt stanowiący o uzyskaniu ISO przeszliśmy bez żadnych problemów. Być może słowa te brzmią pysznie, ale to nie nie pycha, lecz duma, która rośnie w nas na myśl, iż warto inwestować w jakość pracy pod każdym względem, bo prędzej, czy później przynosi ona wielkie korzyści.

I Spotkanie Pracowników „Ultra-Plus”

Było to spotkanie ze wszech miar wyjątkowe. Po pierwsze dlatego, że – pierwsze. Organizacja spotkania wszystkich pracowników „Ultra-Plus” od dawna była oczkiem w głowie Pani Ludwiki Holub-Koziołek i wreszcie się udało, zorganizowała je! Zaczęło się od jej wzruszającego wystąpienia, w którym stwierdziła m.in., że „pokłada głęboką wiarę w kapitał ludzki, w to, że każdy pracownik Ultra-Plus jest ważny i wnosi coś swojego do całego zespołu”. To były naprawdę „mocne słowa” Pani Dyrektor. A kroplą, która przechyliła czarę wzruszeń były kwiaty, które Pani Ludwika wręczyła pracownikom związanym z firmą najdłuższymi stażami pracy – mówiąc wprost: ludzie mieli łzy w oczach. Łzy w oczach miała również Pani Dyrektor, bo jak sama stwierdziła długo przez nią oczekiwane spotkanie pracowników odbyło się w dniu jej okrągłych urodzin i stało się ono największym, najwspanialszym prezentem, jaki tego dnia otrzymała. Pracownicy, oczywista, nie zapomnieli o Jej urodzinach, były więc kwiaty, życzenia, prezenty, a przede wszystkim wielka, wspaniała radość.

Na koniec przychodzi powiedzieć, że dumą napawa cała kadra „Ultra-Plus” postrzegana jako zespół wspaniałych pracowników, ale także wzrusza fakt, że wszyscy staramy się tworzyć wielką rodzinę.

 

 

 

a2  a3  a4  a5

a6  a7  a8  a9

a10  a11  a12  a13

a14  a15  a16  a18

a19  a20  a21  a22

a23  a24  a25  a26

a27  a28  a30  a31

a32  a33  a34