KOLEJNA „GAZELA BIZNESU” W RĘKACH „ULTRA PLUS”!

O firmie » Aktualności » KOLEJNA „GAZELA BIZNESU” W RĘKACH „ULTRA PLUS”!

2016-02-25 12:09

KOLEJNA „GAZELA BIZNESU” W RĘKACH „ULTRA PLUS”! (30.01.16)

W środę 27 stycznia 2016 r. w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław odbyła się gala wręczenia „Gazel Biznesu 2015”.

Przypomnijmy czym jest ta nagroda. Otóż ranking „Gazele Biznesu” — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Pierwsza edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. „Gazela” to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Ranking jest jednym z najważniejszych zestawień prezentujących dokonania polskich firm w danym roku.

„Ultra Plus” trafił do „Gazel Biznesu” już w 2005 r. Od 2012 r. nieustannie pnie się w górę na liście najlepszych firm w Polsce. W 2014 r. w pełnym, liczącym kilka tysięcy przedsiębiorstw zestawieniu, znajdował się na 89 miejsciu w skali wojwewództwa i  823 miejscu w skali całego kraju. W zeszłym roku dzięki dynamicznemu rozwojowi znacznie podniesliśmy się w stawce, by osiągnąć miejsce 520 w skali kraju co w skali podziału na województwa uplasowało naszą firmę na 58 miejscu! Wystarczy dodać, że wzrost przychodu w 2015 r. wyniósł 187%, a nasza firma ciągle pnie się w górę!

Warto równiez nadmienić, iż nasi sąsiedzi: Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów i Colgate-Palmolive, którzy niewątpliwie są jednymi z bardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw, zarówno na świecie jak i w Polsce zajeli kolejno 4187 i 4217 miejsce w skali kraju i 430 i 434 miejsce w skali województwa. W porównaniu do tych dwóch "gigantów" to dowód na to, jak dynamicznie rozwija się Ultra Plus. 

Tak znaczny skok naszej „Gazeli” jest efektem olbrzymiej dynamiki rozwoju „Ultra Plus”. Tej natomiast nie byłoby bez pracowitości i wytrwałości całej naszej kadry, która w 2015 r. wykazała się wzorowym dostosowaniem i wykorzystaniem projektów wdrażanych przez pełnomocnika zarządu Ludwikę Hołub Koziołek. Sama Pani Ludwika Hołub-Koziołek nie szczędzi słów uznania dla wszystkich pracowników „Ultra Plus”. - Jesteście wielcy i tak trzymajcie, bardzo dziękuję! - mówi.

Na wrocławskiej gali rankingu „Gazele Biznesu” naszą firmę reprezentowali: Kornelia Lewko z Oddziału Płyta, Bogdan Maksanty z Oddziału Metal i Ludwika Holub Koziołek, reprezentująca Zarząd „Ultra Plus”.