MAROKAŃSKIE IMPRESJE

O firmie » Aktualności » MAROKAŃSKIE IMPRESJE

2016-06-06 12:00

Od ponad dwóch lat trwa nasza współpraca z partnerami w Maroku i od dawna już planowaliśmy wizytę w tym położonym w północno-wschodniej Afryce państwie. Wreszcie się udało! W Marcu tego roku znaleźliśmy się w tym niezwykle gościnnym kraju, witani w progach siedziby naszych partnerów. Jak zaskakująco miłe było to przywitanie, niech świadczy fakt, że przy wejściu do biur naszych klientów, obok fragi marokańskiej, zastaliśmy również flagę Polski.

Nasza wyprawa do Maroka miała na celu dokonanie szerszej prezentacji produktów „Ultra Plus”, wzbogaconej o asortyment dotąd przez Marokańczyków nie zamawiany. Roboczy charakter wizyty nie przysłonił jednak zupełnie szansy obcowania z urokami tego malowniczego kraju. Odwiedziliśmy miasta naszych partnerów: Casablankę, Marrakesz i stolicę Maroka – Rabat. Doświadczyliśmy serdecznej otwartości Marokańczyków. I podsumowując, cieszymy się bardzo, że obok owocnych rozmów mogliśmy zakosztować kultury na wskroś innej od naszej.

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym marokańskim Gospodarzom za poświęcony nam czas i namawiamy Was bardzo gorąco: przyjedźcie z rewizytą do Polski, do nas, do „Ultra Plus”.