MAXI LEGS

Nasze marki » MAXI LEGS

Firma MAXILEGS jest polskim producentem stelaży do biurek oraz stołów. Od wielu lat zaopatrujemy przedsiębiorstwa, które zajmują się sprzedażą mebli biurowych w kraju i zagranicą. Posiadamy trzy nowoczesne fabryki o łącznej powierzchni 10 000 m². Nasze 19-letnie doświadczenie daje klientom gwarancję jakości produktów oraz stabilności dostaw. W swojej ofercie posiadamy stelaże do obecnie najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się mebli biurowych oraz systemowych w Europie.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem MAXILEGS. Znajdą w nim Państwo naszą najnowszą linię produktów z serii NEXT, NEXT+ oraz SPOT. W ofercie posiadamy również znaną i niezwykle popularną serię DOMINO, BOX oraz FLIP. Zgodnie z sugestiami naszych klientów rozszerzyliśmy również linię produktów FOCUS 2.5.

Mam nadzieję, że nasza starannie wyselekcjonowana oferta będzie interesująca również dla Państwa firmy. Wszelkie pytania dotyczące oferty proszę kierować na adres mailowy przemek@maxilegs.com.pl bądź telefonicznie pod numerem +48 881 958 722 - Przemysław Międzybrocki.

Z przyjemnością przedstawię szczegóły oferty na indywidualnym spotkaniu.

Po więcej informacji zapraszamy również na stronę internetową www.maxilegs.com