O firmie

 • Aktualności

  Najnowsze informacje z życia naszej firmy...

 • Ekologia

  Ultra Plus sp. z o.o. od początku funkcjonowania działa odpowiedzialnie wobec środowiska, a co za tym idzie - wobec społeczności lokalnej i dobra następnych pokoleń.

 • Historia

  Oficjalna historia Ultra-Plus rozpoczęła się jesienią roku 1996, kiedy do pierwszych klientów powędrowały świeżo wyprodukowane krzesła biurowe i konferencyjne. Tamtego dnia, odczuwając olbrzymią satysfakcję, zrozumieliśmy, że tworzenie mebli jest naszą pasją.

  Zawodową perfekcję zawdzięczamy innowacyjnemu podejściu oraz stałemu, dynamicznemu rozwojowi. Dzięki temu dzisiaj, oprócz krzeseł biurowych i konferencyjnych, projektujemy i produkujemy fotele obrotowe, stoły, biurka i regały - słowem: zintegrowane systemy mebli biurowych.

 • Partnerstwo

  Mamy duże doświadczenie, posiadamy świadomość swojej wartości, jesteśmy dojrzałym, stabilnym przedsiębiorstwem. Do pracy podchodzimy z inspiracją, twórczym napięciem i wielką pasją. Jesteśmy solidni i tego oczekujemy od innych.

  Poszukujemy partnerów, którzy nie ograniczą się do relacji czysto biznesowych, ale tworzą bezpieczne sieci współpracy, oparte na uniwersalnych wartościach: etosie pracy, profesjonalizmie, rzetelności i lojalności.

 • Metoda

  Meble i komponenty produkujemy sami od początku do końca. Na każdym etapie robimy to z największą precyzją i starannością. Wysoką jakość uzyskujemy nie tylko dzięki nowoczesnym technologiom, ale również ścisłej kontroli stosowanych surowców i półproduktów.

  Ten sam profesjonalizm cechuje nasze kontakty z Klientami. Zaspokajamy ich potrzeby opierając się na korzystnych cenach naszych produktów, krótkich okresach realizacji zamówień i zachowaniu ich terminowości.

 • Rozwój

  Meble i komponenty do ich produkcji wytwarzane są w naszych trzech zakładach, których łączna powierzchnia wynosi 7000 m2. W 2013 roku średnie miesięczne obroty oscylowały na poziomie kilku milionów PLN i wzrosły o 66% w stosunku do roku 2012 i 108 % w stosunku do roku 2011.