OTRZYMALIŚMY CERTYFIKAT ISO

O firmie » Aktualności » OTRZYMALIŚMY CERTYFIKAT ISO

2015-09-14 09:16

W piątek, 11 września, zakończył się audyt i ocena funkcjonowania „Ultra Plus”. Ponieważ analiza naszej pracy otrzymała pozytywne oceny, staliśmy się tym samym posiadaczami certyfikatu ISO, który ważny jest do 2017 roku. Świadectwo to przyjęliśmy oczywiście z radością, ale też, mówiąc żartobliwie, ze spokojem maratończyka, który wie gdzie i po co zmierza.

 

Certyfikacja ISO jest nadaniem firmie świadectwa, że dany produkt lub usługa pozostają zgodne z odpowiednimi normami prawnymi. ISO należy do unormowanych systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem BHP, informacji, których standardy określa Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna. Zatwierdzane są one przez Polską Komisję Normalizacyjną. Zaświadczenia ISO stanowią jedyną prawomocną normę jakości, inne „znaki jakości”, najczęściej są chwytami marketingowymi.

 

Znamy jakość naszych produktów, wysokie standardy i nowoczesne warunki pracy w „Ultra Plus”. Certyfikat ISO jest potwierdza pewność i konsekwencję, z jaką tworzymy nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące meble i ich komponenty w najwyższej jakości.