PROFESJONALNIE I RODZINNIE... JEDNYM SŁOWEM, CZADERSKO!

O firmie » Aktualności » PROFESJONALNIE I RODZINNIE... JEDNYM SŁOWEM, CZADERSKO!

2014-03-29 11:32

Pierwsze spotkanie integracyjne oddziałów "Ultra+"


Nie ma nic lepszego niż poczucie istnienia spójności między naszym prywatnym życiem a zawodową pracą, którą się po prostu lubi. Wierni tej dobrej dewizie i stale gotowi do jej potwierdzania, spotkaliśmy się .... w Pensjonacie Werona, w szopenowskich Dusznikach-Zdroju.

Nasze spotkanie miało na celu integrację zespołów kadrowych czterech oddziałów naszego "Ultra+". Okazało się przy tym, że trudno było sobie wymarzyć lepszą porę. Dlaczego?
Po pierwsze dlatego, że odnotowaliśmy 20% wzrost sprzedaży w stosunku do I kwartału 2013 roku! Oznacza to, że wspólnymi siłami i ciężką pracą da się odnosić sukcesy ekonomiczne niespotykane obecnie w naszym kraju. Trudno było przy tak wspaniałej okazji nie uczynić nam nagrody - pysznego tortu ozdobionego cyfrą naszego osiągniecia, który pałaszowaliśmy smakując również nasz wysoki wynik.
Po drugie, ponieważ  nasz Prezes, Miłosz Koziołek, obchodził kilka dni wcześniej urodziny, więc czy można było przegapić lepszą okazję do fety. Był piękny bukiet róż od załogi i t-sirty z szalonymi hasłami: "Miłościw bądź nam Szefie w nietęgie poniedziałki", "Dla szefa nawet na koniec Świata" bądź "My Boss is The Best", którymi wprawiliśmy "naszego Miłosza" w niemałe zaskoczenie.
Tak oto spotkanie w atmosferze ekonomicznych sukcesów i urodzinowej fety było radosne, wypełnione śmiechem płynącym z poczucia ogormnej satysfakcji, która uskrzydla i motywuje. Bo rzeczywiście jesteśmy Mistrzami!
Wypada już tylko dodać, że największym spośród nas mistrzem okazał się nasz Prezes, który - ale nie bez trudu! - ograł wszystkich w naszych mistrzostwach w kręgle.
Powoli planujemy kolejne spotkanie... :)