SIERPIEŃ NA METALU, CZYLI LIST OTWARTY DO PRACOWNIKÓW „METALU” ULTRA PLUS

O firmie » Aktualności » SIERPIEŃ NA METALU, CZYLI LIST OTWARTY DO PRACOWNIKÓW „METALU” ULTRA PLUS

2015-08-27 11:16

Szanowni Państwo, Drodzy Pracownicy Wydziału Metalu,


Z pewnością zauważyliście, że podczas ostatnich tygodni spędzałam z Wami każdą wolną chwilę. Obserwowałam Waszą pracę, uczyłam się od Was, wyrażałam również własne uwagi.

Jestem pod wielkim wrażeniem. Spędzając czas na trzech zmianch waszego wydziału naszej lakierni, widziałam Wasze zaangażowanie, troskliwą dbałość o detale i oddanie pracy poruszyły mnie głęboko.

Dziękuję Wam serdecznie, wszyscy jesteście fantastyczni!

Drogi Marianie, dziękuję za szybką akcję z hakami do naszego FIX-a, to dzięki nim w kilka chwil podnieśliśmy wydajność o 30%!

Dziękuję naszym Paniom na spawalni. Widzę Wasze zmagania i dbałość w dostosowaniu się do nowych wdrożeń technologicznych i nowego oprzyrządowania, Waszą uważność i poświęcenie się dla pracy.

Cieszę się niezmiernie, że tak żywo i elastycznie reagujecie na nowe wyzwania, że jesteście otwarci na nie, bo to one wyznaczają kolejne etapy rozwoju „Ultra Plus”. I aż przysłowiowo ściska mnie w dołku na myśl, że już wkrótce cały nasz park robotów pracować będzie z pełną wydajnością.

Drodzy Pracownicy, jak wiecie, w sierpniu METAL osiągnął rekordową ilość realizacji zamówień, jest to podwójny rekord: na skalę metalu oraz całej naszej firmy. Gratuluję

Już dzisiaj jednak, widząc Wasze starania w realizacji zamierzonego celu, obserwując tętniące na Waszym wydziale życie, chcę powiedzieć, że jestem przepełniona dumą i bardzo Wam dziękuję, bo METAL jest sercem „Ultra Plus”.

 

Z pozdrowieniami dla wszystkich Pracowników „Ultra Plus”
Ludwika Holub Koziołek