TARGI WEWNĘTRZNE ZE SZLAGIEROWYM PRZEBOJEM SYSTEMU NEXT

O firmie » Aktualności » TARGI WEWNĘTRZNE ZE SZLAGIEROWYM PRZEBOJEM SYSTEMU NEXT

2015-09-11 09:19

Holandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja i oczywiście Polska – to państwa, z których przyjechali do nas nasi Klienci, Reprezentanci przodujących w Europie firm produkujących i zajmujących się meblarstwem biurowym. Przybyli nasi wieloletni Przyjaciele, ale też Przedstawiciele nowych, zainteresowanych współpracą z nami firm. A wszystko to w ramach Targów Wewnętrznych „Ultra Plus”, które odbyły się w dn. 7-10 września 2015 r. w naszych zakładach oraz w przepięknym Pałacu w Jugowicach. 

Była to trzecia organizowana przez nas tego typu impreza handlowo-promocyjna. W wielką przyjemnością przedstawiliśmy naszym Gościom zakłady „Ultra Plus”, nie wyłączając spotkań z załogami bezpośrednio na liniach produkcyjnych, zaprezentowaliśmy najnowsze technologie i park maszynowy z nowymi automatami i robotami, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie do użytku. 

Prawdziwym hitem targów stała się jednak premiera naszego nowego systemu meblowego Bench, przeznaczonego dla space office i call centers, któremu nadaliśmy handlową nazwę - NEXT. System ten, w naszym przekonaniu, jest produktem, którzy przebojem zdobędzie europejski rynek mebli biurowych i konferencyjnych. Nasz plan potwierdzają jugowickie targi – po premierze NEXT nasi Klienci z podziwem stwierdzali, że to świetny produkt, zarówno z uwagi na kompletne rozwiązania funkcjonalne, jak i konkurencyjną cenę. - Wykonaliście kawał świetnej roboty – tak Klienci puentowali wypowiedzi na temat naszego nowego produktu. Wierzymy, że to dobry zwiastun dla naszych planów sprzedażowych! 

Co do samego systemu NEXT, z przyjemnością informujemy, że pierwsze zamówienia są już w realizacji, a wysyłka nowych zamówień ruszy pełną parą z chwilą uruchomienia systemu opakowań, nad którym kończymy właśnie pracę. 

Podczas targów rozmawialiśmy też z naszymi Klientami o tworzeniu nowych, lepszych modeli współpracy. Z dużą uwagą wysłuchaliśmy licznych opinii i sugestii na temat rozwiązań w tym zakresie i będziemy robić wszystko, by usprawniać charakter współpracy w każdym zakresie, od sposobów prezentacji handlowej począwszy, a skończywszy na logistyce dystrybucji. 

Targi Wewnętrzne „Ultra Plus” w Jugowicach były jednym z tych spotkań, o których po ich zamknięciu powiada się: szkoda, że się skończyło, bo było wspaniale pod każdym względem! Cóż zatem nam pozostaje? 

Dziękujemy wszystkim Gościom naszych targów za obecność, wolę współpracy, konstruktywne wnioski i sugestie. Już dzisiaj, z myślą o Was, Drodzy Państwo, przygotowujemy kolejne prezentacje i zaskakujące premiery.

Do zobaczenia na następnych Targach Wewnętrznych „Ultra Plus”!